Connect with us

Lajme

Mblidhet Kryesia e LDK-së, diskutohet edhe për koalicionin me PDK-në

Published

on

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka mbledhur Kryesinë e Partisë në selinë qendrore të kësaj partie.

Indeksonline merr vesh se në mbledhjen e Kryesisë është duke u diskutuar për vazhdimin e koalicionit me PDK-në, apo shkuarja në zgjedhje të reja.

Po ashtu në këtë mbledhje është duke u diskutuar edhe për Demarkacionin me Malin e Zi dhe dërgimin në Gjykatën e Arbitrazhit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending