Connect with us

Lajme

Mblidhen deputetët e koalicionit LAA

Published

on

Në selinë e LDK-së tashmë ka filluar një takim i grupit të deputetëve të koalicionit LDK-AKR dhe Alternativa.

Në këtë takim mësohet se është edhe kryetari i AKR-së, njëherësh deputet i zgjedhur dhe kryetarja e Alternativës Mimoza Kusari-Lila.

Koalicioni LDK-AKR-Alternativa ka gjithsej 30 deputetë. 24 janë nga Lidhja Demokratike e Kosovës, 4  nga AKR-ja dhe 2 nga Alternativa.

Nga ky takim do të mësohet nëse deputetët e LAA do ta votojnë për kryetar Kuvendi Kadri Veselin, i cili edhe zyrtarisht është kandidat i PAN-it për këtë pozitë.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending