Connect with us

Lajme

Mbi 30 mijë euro dëme në shtëpinë e djegur mbrëmë në Veternik

Published

on

Një zjarr i madh ka përfshirë mbrëmë një ndërtesë trekatëshe në lagjen Veternik të Prishtinës.

Rreth një orë, pronari i shtëpisë në Veternik, Shaqir Agushaj, të premten mbrëma ka qenë vetëm spektator bashkë me zjarrfikësit derisa prona e tij po digjej, raporton KTV.

Zjarri i madh që kishte kapluar katin e tretë dhe pullazin e shtëpisë, ka zgjatur rreth dy orë, pa rrezikuar njerëzit që qëndronin brenda, por që shkaktoi dëme materiale më shumë se 30 mijë euro.

Agushaj thotë se dëmet kanë mundur të reduktoheshin, por zjarrfikësve u mungonin shkallët, për ta shuar zjarrin nga lart.

Policia e Kosovës, në raportin e saj 24 orësh ka raportuar edhe për këtë rast, duke e konsideruar si “shkaktim të rrezikut të përgjithshëm”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending