Mbi 1.5 milionë britanez shikojnë filma pornografik në punë

Periskopi.com Lajme

Të gjithë e kemi një shok i/e cili/a aksidentalisht e ka hapur laptopin e saj/tij dhe kemi parë që ka harruar të mbyllë ueb sajtet pornografike të cilat I ka shikuar natën e kaluar në orar të punës!

Në një sondazh të fundit të bërë ka dalë se rreth 65% e britanikëve shikojnë pornografi në vendet e tyre të punës. Sipas këtij sondazhi thuhet se rreth 1.3 milion e punonjësve dërgojnë mesazhe me përmbajtje seksuale gjatë orarit të tyre të punës. Për deri sa 850.000 britanikë të tjerë dërgojnë fotografi nudo, shkruan metro.co.uk, transmeton Periskopi.

Shpërndaje në: