Connect with us

Lajme

Mbeturinat mbulojnë bukuritë e Bogës

Published

on

Duke marrë parasyshë se Boga është e njohur si një nga vendet më të qeta, shumë qytetar të Kosovës e zgjedhin atë për të pushuar dhe për ta shijuar ajrin e pastër dhe natyrën.

Por, në disa fotografi të dërguara nga lexuesit e Gazetës Blic shihet se si pushuesit hasën në pakënaqësi qysh në rrugën e hyrjes në Bogë.

Mbeturinat e hedhura në rrugë dhe shpërndarja e tyre, por edhe aroma e pakëndshme bëjnë qe ai vend me natyrë aq të mirë të ketë një pasqyrim jo edhe aq të mirë falë këtyre mbeturinave.

boge

boge 2

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending