Connect with us

Lajme

Mbështetja për Donald Trump në rënie

Published

on

Një anketë e re në Washington Post e publikuar të dielën ka dhënë një rezultat të zymtë për kandidatin republikan, Donald Trump.

Mbështetja për Trump ka rënë nga 46 për qind sa kishte në muajin maj, në 39 për qind në muajin qershor.

Ndërsa mbështetja për kandidaten demokrate Hillary Clinton u rrit nga 44 për qind në 51 për qind, shkruan Business Insider.

Pothuajse dy të tretat e votuesve kanë thënë se Trump nuk është i kualifikuar për të shërbyer si President, derisa 70 për qind e tyre kanë thënë se vetëm mendimi që ai të jetë president u bëjnë të ndjejnë ankth.

Sondazhi Post/ABC i publikuar të dielën është i fundit në serinë e sondazheve deri më sot, dhe tregon kandidaten për president Hillary Clinton disa hapa para Trump.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending