Connect with us

Sporti

Mavraj tregohet i madh me refugjatët sirianë (Foto)

Mbrojtësi kosovar i Kombëtares së Shqipërisë, Mërgim Mavraj, ka treguar edhe një herë shpirtin human.

Published

on

Ai iu ka dalë në krah refugjatëve nga Siria, përmes një postimi në Facebook.

“Mos i trajto njerëzit me nënçmim dhe mos ec në tokë me mendjemadhësi, se Allahu nuk i do mendjemëdhenjtë̈, e mburracakët! Kuran 31:18”, ka cituar Kuranin Mavraj, përcjellë “Lajmi.net”.

Postimi i tij është shoqëruar me pëlqime dhe përgëzime të shumta nga fansat.

mavraj

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending