Connect with us

Sporti

Mata: Treguam se çka mund të bëjmë si skuadër

Mesfushori i Manchester United, Juan Mata ka folur pas triumfit të skuadrës së tij ndaj Leicester City.

Published

on

Skuadra nga Old Trafford mposhti kampionët me rezultat të thellë 4:0, ndërsa spanjolli beson se skuadra e tij dha një mesazh të qartë, duke u treguar kundërshtarëve se për çka janë të aftë të bëjnë.

“Sot kemi treguar se çka mund të bëjmë”, deklaroi Mata.

“Java e kaluar ishte e vështirë, por unë mendoj se ne jemi kthyer. Nëse ju luani për një klub si Manchester United dhe humbni një ose dy lojë, ju e dini se do të kritikoheni. Ne fituam dy ndeshje rresht dhe tani kemi edhe dy tjera para ndeshjeve ndërkombëtare”, përfundoi realizuesi i një goli në fitoren e sotme të United. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending