Connect with us

Sporti

‘Mata ka fituar besimin e Jose Mourinhos’

Ryan Giggs beson se ish bashkëlojtari i tij, Juan Manuel Mata ka fituar besimin e trajnerit portugez, Jose Mourinho.

Published

on

Me ardhjen e Mourihos tek ‘djajët e kuq’ u mendua se spanjolli do ta perjetojë të njëjtin fat sikurse tek Chelsea, por ai ka dëshmuar të kundërten duke luftuar për një pozitë dhe tashmë është bërë një titullar i pa diskutueshëm.

Spanjolli Mata shënoi gol kundër Arsenalit të shtunën, por që ekipi i tij nuk arriti të marrë më shumë se një pikë në këtë përballje.

Ish-ylli i Man United, Ryan Giggs besn se Mata ka fituar besimin e trajnerit Mourinho për paraqitjet e këtij sezoni.

Spanjolli u shit në Man United nga Chelsea, në kohën kur trajner i Chelseat ishte pikërisht Jose Mourinho.

“Unë mendoj se Mata e ka fituar besimin e Mourinhos dhe se ai është një lojtar shumë i mirë dhe një profesionist i shkëlqyer”.  /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending