Connect with us

Lajme

Me maska dhe thika grabisin një grua në veri të Mitrovicës

Published

on

Dy persona ende të paidentifikuar me maska dhe thika kanë grabitur një grua në banesën e saj, duke marrë nga ajo një shumë të konsiderueshme parashë dhe stoli ari, ndërsa, viktima ka pësuar lëndime trupore, bëjnë të ditur burime të KosovaPress-it.

Sipas këtyre burimeve, viktima është Seifa Bajroviq, rreth 65 vjeçare, ndërsa, ngjarja ka ndodhur mbrëmë pas mesnate, përkatësisht rreth orës 2:00 në rrugën ‘Xhon Kenedi’ në veri të Mitrovicës.

Mësohet se viktima ka jetuar vetë në banesën e saj në veri të Mitrovicës

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending