Connect with us

Sporti

Mascherano e pranon: Nga këta lojtarë të Juventus kemi frikë

Published

on

Mbrojtësi i Barcelonës, Javier Mascherano e ka pranuar se do të jetë një sfidë e vështirë në Torino, kundër Juventusit.

Skuadra katalunase përballet me kampionin e Serie A, në çerekfinale të Ligës së Kampionëve të martën në mbrëmje.

Ndërsa, ylli argjentinas e pranon se skuadra nga Italia ka dy super futbollist si Paulo Dybala dhe Gonzalo Higuain dy lojtarët bashkëvendës.

“Dyabala dhe Higuain janë super sulmues. E di këtë shumë mirë. Ne duhet të kemi një fokus special për ata”, ka thënë Mascherano.

Juventusi nesër paraqitet pas fitores në Ligë, ndërsa Barcelona pas humbjes turpruese ndaj Malagas.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending