Connect with us

Sporti

Martinez transferohet te skuadra nga Kosova

Klubi futbollistik i Llapit ka prezantuar përforcimin më të ri.

Published

on

Bëhet fjalë për kolumbianin Martinez Martinez, i cili u zyrtarizua si lojtar i skuadrës nga Podujeva, shkruan Telegrafi.

Momentalisht Llapi gjendet në pozitën e tretë në tabelën e Superligës dhe është në luftë për titullin kampion.

Ndryshe, llapjanët në fundjavë do të luajnë në Prizren kundër Lirisë.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending