Connect with us

Sporti

Marramendëse, ja sa paguan Ronaldo për 1 javë qëndrimi në këtë jaht

Published

on

Futbollisti i famshëm dhe ndër dy më të paguarit në botë, Cristiano Ronaldo duket se është më i lumtur se kurrë dhe po vazhdon pushimet e tij, rrethuar nga njerëzit më të dashur.

Për t`i kaluar pushimet Ronaldo ka menduar që të jenë spektakolare.

Ai ka zgjedhur një jaht marramendës që vetëm për qiranë paguan 45 mijë euro në javë. Jahti ndodhet në Ibiza.

Me dy motorët e tij Cumberland Valley mund të arrijë një shpejtësi maksimale prej 68 km në orë.

Pas një muaji të vështirë me akuza për mashtrime tatimore, Ronaldos duket se i është rikthyer buzëqeshja edhe pasi është bërë me dy binjakë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending