Connect with us

Lajme

Marko Gjuriq merr lejen për ta vizituar Kosovën

Pasi ia refuzuan dy herë radhas lejen për të hyrë në Kosovë, Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës i ka dhënë leje Marko Gjuriqit për ta vizituar Republikën e Kosovës. Burime të Gazetës Express bëjnë të ditur se Marko Gjuriq do të vijë për vizitë në Kosovë këtë vikend. Sipas këtij burimi, kjo është hera e tretë që Gjuriq kërkon leje për ta vizituar vendin tonë, ndërsa vetëm kësaj radhe i është lejuar një gjë e tillë.

Published

on

“Marko Gjuriq është lejuar ta vizitojë Kosovën këtë vikend. Përvec kësaj kërkese, Gjuriq ka bërë edhe dy të tjera, mirëpo të njëjtat i janë refuzuar”, ka thënë ky burim për Express.

Gjuriqit iu kërkua nga Policia e Kosovës ta lëshojë Kosovën së fundmi gjatë vizitës së tij në Graçanicë për shkak se nuk i ishte përmbajtur agjendës së paralajmëruar dhe kishte bërë deklarata provokuese gjatë vizitës atje.

Express merr vesh që kjo është edhe arsyeja pse MPJ dhe ia ka refuzuar dy kërkesat paraprake për të hyrë në Kosovë./Gazeta Express/.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending