Connect with us

Sporti

Mandzukic tek ky klub londinez?

Mario Mandzukic është duke shikuar mundësinë të largohet nga Juventus në fund të sezonit.

Published

on

Ish sulmuesi i Bayern Munchen dhe Atletiko Madrid, është në listën e skuadrës angleze Ëest Ham United, raporton The Sun.

Mandzukic që nga ardhja e Gonzalo Higauin ka humbur vendin e titullarit në skuadër dhe besohet se ai nuk do të qëndrojë si rezever e argjentinasit.

West Ham United është duke pasur probleme me sulmuesit e skuadrës pasi që Andy Carrol dhe Diafra Sakho janë të lënduar dhe inkonsistent ndërsa italiani Simone Zaza nuk po tregon vlerat e tij në futbollin anglez.

Mario Mandzukic për Juventus ka 51 paraqitje ku ka shënuar 17 gola. /Periskopi.com/

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending