Connect with us

Sporti

Manchester Unitedi është gati edhe për një transferim të madh

Published

on

Klubi anglez i Manchester United është duke përgatitur ofertë prej 60 milionë funtave për mesfushorin e Tottenhamit, Eric Dier, raporton Daily Mirror.

Përfaqësuesi i Anglisë është shënjestra kryesore e Djajve të Kuq pasi forcuan sulmin e tyre me Romelu Lukakun si dhe shtuan Victor Lindelofin në repartin e tyre të mbrojtjes. /Periskopi

Eric Dier Tottenham 2017

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending