Connect with us

Sporti

Manchester United prezanton Lukakun (Foto)

Published

on

Klubi i Manchester Unitedit ka prezantuar transferimin më të ri, sulmuesin belg, Romelu Lukaku.

Lukaku u largua nga Evertoni dhe nënshkroi një kontratë pesë vjeçare me skuadrën nga Old Trafford, shkruan Periskopi.

Besohet se shuma të cilën ka paguar Unitedi për shërbimet e futbollistit është rreth 75 milionë funta.

Romelu gjendet në ShBA, ku po pret t’iu bashkohet bashkëlojtarëve të tij të rinj, pasi skuadra e Jose Mourinhos po udhëton atje për turin para sezonal. /Periskopi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending