Connect with us

Sporti

Manchester City piketon një katalunas që ta transferojë

Published

on

Pep Guardiola nuk ka hequr ende sytë nga Barcelona, por kësaj radhe për të marrë një lojtar të rëndësishëm.

Ai më parë pati thënë se dëshiron të ketë një portier tjetër, ngaqë nuk ndjehet i sigurt me Joe Hartin, transmeton Koha.net. Kështu që Manchester City ka hedhur sytë në drejtim të portierit të Barcelonës, Claudio Bravo, sipas Mundo Deportivo.

Mos përshtatja e teknikave të Guadiolas dhe aftësive të Hart rrjedh në atë që Guardiola angazhon mjaft shumë portierin në pasime dhe lojë të nevojshme jashtë portës. Këtë më së miri e dëshmoi te Neuer i Bayernit, i cili ka dalje të shpeshta nga porta./KOHA/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending