Connect with us

Sporti

Manchester City befasohet nga skuadra e ligës së dytë

Skuadra e drejtuar nga menaxheri spanjoll, Pep Guardiola nuk ka arritur të shënojë fitore ndaj skuadrës së Huddersfield Town.

Published

on

Huddersfield është skuadër e cila garon në ligën e dytë angleze të Championshipit, por arritën të mbajnë portën të paprekur ndaj klubit të Manchester City, në takimin që u zhvillua në kuadër të FA Kupës.

Vendasit nuk lejuan që yjet e Cityt si Aguero, Navas dhe Nolito të shënojnë ndaj tyre.

Barazimi në këtë raund të FA Kupës do të thotë se këto dy skuadra do të ndeshen edhe një herë tjetër në stadiumin Etihad të Manchester Cityt. /Periskopi.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending