Connect with us

Sporti

Man United triumfon në ‘Stadium of Light’

Published

on

Manchester United ka mposhtur ekipin e ish-trajnerit David Moyes, Sunderland.

Zlatan Ibrahimoviq, Henrikh Mkhitaryan dhe Marcus Rashford shënuan golat për fitoren 3 me 0. Suedezi shënoi në minutën e 30-të, ndërsa armeni në minutën e parë të pjesës së dytë. Rashford shënoi në minutën e 89-të për rezultatin 3 me 0.

Unitedi tani del në pozitën e pestë me tri pikë më shumë se Arsenali që është i gjashti, por që ka një ndeshje më pak të zhvilluar.

Sunderlandi mbetet i fundit me 20 pikë të tubuara pas 31 ndeshjeve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending