Connect with us

Sporti

Man United pëson në fund, nuk mposht dot Anderlechtin

Published

on

Anderlechti dhe Manchester United janë ndarë baras në çerekfinalen e parë në Ligën e Evropës.

Ekipet barazuan me rezultat 1 me 1.

Henrikh Mkhitaryan shënoi golin e parë në ndeshje duke i dhënë epërsinë Unitedit në minutën e 37. Rezultati u barazua nga Leander Dendoncker në minutën e 86-të.

Takimi i kthimit në Old Trafford zhvillohet javën e ardhshme.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending