Connect with us

Sporti

Man United ‘përzë’ Januzajn (Foto)

Published

on

Sipas medieve angleze, Adnan Januzaj është informuar nga klubit se përfundimisht nuk do të jetë pjesë e Manchester Unitedit për sezonin e ardhshëm.

 Mesfushori me prejardhje shqiptare debutoi në sezonin 2013-14 te skuadra nga Old Trafford, duke shkëlqyer aty pasi shënoi katër gola në 35 ndeshje nën udhëheqjen e David Moyesit.

Por, këto huazime nuk kryen punë tek ai, pasi as tani nuk po mund të bëj vend tek Djajtë e Kuq nën udhëheqjen e trajneri Jose Mourinho, i cili e ka lënë atë jashtë turneut para sezonal.

Januzaj, megjithatë ka një shpresë pasi disa skuadra me emër në Evropë po kërkojnë shërbimet e tij, si Lyoni dhe Real Sociedadi, ku këta të fundit janë shumë të interesuar, por çmimi i tij prej 10 milionë funteve mund të jetë pengesë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending