Connect with us

Lajme

Mamaja i bëri këto foto vajzës, tronditet nga ajo që mëson (Foto)

Published

on

Një mama, e cila i bëri disa foto të pafajshme vajzës së saj, u trondit nga ajo që mësoi.

Stacey Wehrman Feeley nga Miçigani, SHBA, postoi fotot e vajzës së saj 3-vjeçare në FB.

“I bëra këto foto sepse fillimisht mendova se ishte gallatë. Doja t’i tregoja burrit se vajza po bëhet çapkëne”

Vajza kishte hyrë në banjo dhe qëndronte mbi tualet.

“Megjithatë, kur ajo më tha se çfarë po bënte, u trondita”.

“Ajo po praktikonte se çfarë duhej të bënin nëse një person i armatosur hynte në kopshtin e saj”.

“Në atë moment, e gjithë pafajësia që mendoja se kishte vajza ime, kishte ikur”.

“Politikanë, shiheni këtë. Këta fëmijë duan të jetojnë jetën”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending