Connect with us

Lajme

Makina rrokulliset te tuneli i Obiliqit

Published

on

Një makinë është kthyer përmbys te tuneli i Obiliqit në hyrje të këtij qyteti.

Në hyrje të qytetit të Obiliqit një makinë është rrokullisur te tuneli i Obiliqit, duke u kthyer përmbys.

Një qytetar ka dërguar në KALLXO.com fotografinë e makinës në të cilën shihet edhe prania e një polici në vend të ngjarjes.

Makina pas rrokullisjes ka bllokuar dy korsitë e rrugës.

Edhe dje një makinë doli nga rruga dhe u kthye në krah në afërsi të qytetit të Klinës.

Në Kosovë për dy vjet e pesë muaj 277 persona kanë vdekur nëpër aksidente.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending