Connect with us

Sporti

Majlinda Kelmendi tërheqë vëmendjen e mediave austriake

Kampionia olimpike, xhudistja Majlinda Kelmendi, po zgjon kureshtjen e mediave austriake.

Published

on

Ajo ka zgjuar kureshtjen e mediave austriake, ku shihet në foto duke u intervistuar krenaria e sportit tonë.

“ORF Televizioni nacional austriak gjatë stërvitjes në përkrahje të Projektit 4-vjeçar mes Kosovës dhe Republikës Austriake Styria”, shkruan Driton Kuka, përzgjedhës i Kosovës në xhudo.

majlinda-12-e1479983498363-780x439-1

Majlinda Kelmendi

Majlinda është fituesja e parë e medaljes olimpike për Kosovën.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending