Connect with us

Lajme

Majko: Nëse shkelet sovraniteti nuk e votoj reformën në drejtësi

Published

on

Deputeti i Partisë Socialiste, Pandeli Majko, ka theksuar në fjalimin e tij në Kuvend së ai nuk do të votojë reformën në drejtësi në rast se shkelet sovraniteti i vendit.
Majko deklaroi se “nëse do të këtë një pikë që prek sovranitetin e Shqipërisë unë nuk rri më një minutë deputet në këtë Parlament. Kam përshtypjen, si disa të tjerë kam dhënë prova se di të mbrojë sovranitetin e Shqipërisë. Ajo që po bëjmë është të bëjmë një reformë që do të qërojë ata gjyqtarë dhe prokurorë që u nxijnë faqen gjyqtarëve dhe prokurorëve që punojnë në Shqipëri. Nëse ndërkombëtarët do të vendosin gjyqtarët dhe prokurorët unë nuk qëndroj më deputet”, tha Majko.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending