Connect with us

Sporti

Mahnitëse: Tifozët e Dortmundit hapin dyert e shtëpive për fansat e Monacos (Foto)

Published

on

Takimi mes Borussia Dortmundit dhe Monaco është shtyrë mbrëmë për ditën e sotme.

E gjithë kjo pas një sulmi me bombë ndaj autobusit të skuadrës gjermane të Dortmundit.

Si pasojë e kësaj ka thyer dorën futbollisti Marc Bartra, i cili në orët e vona të mbrëmjes së djeshme është operuar me sukses, transmeton Telegrafi.

Me këtë rast edhe tifozët e Dortmundit kanë bërë një gjest fisnik duke u hapur dyert e shtëpive fansave të Moancos, të cilët kanë bërë një sy gjumë pas pritjes së gjatë në stadium.

Ndryshe, takimi do të zhvillohet sot me fillim në ora 18:45 ndërsa siguria është ngritur në nivel maksimal prej autoriteteve gjermane. /Telegrafi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending