Connect with us

Lajme

Madagaskari lutet nga Serbia të mos e njohë Kosovën

Shefi i diplomacisë serbe Ivica Daçiq është takuar me homologun e vet të Madagaskarit Beatrice Attalah dhe ata kanë folur për Kosovën

Published

on

Në kumtesën e MPJ të Serbisë që e transmeton FoNet, , thuhet se Daçiq e ka falënderuar shefin e diplomacisë së Madagaskarit që vendi i tij s’e ka njohur ende Kosovën, e ka njoftuar për dialogun Beograd -Prishtinë dhe e ka lutur atë që Madagaskari ta mbajë këtë pozicion lidhur me Kosovën.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending