Connect with us

Lajme

Macron dhe Merkel hapin samitin në mes të dy vendeve

Published

on

Presidenti francez Emanuel Macron dhe kancelarja gjermane Angela Merkel sot e kanë hapur sot samitin vjetor mes dy vendeve në të cilin fokusi do të jetë siguria e vendeve, mbrojtja dhe avancimi i projektit evropian në këto kohëra të pasigurisë, transmeton Periskopi.

Macron në prag të këtij takimi tha se Gjermania duhet të inkurajojë më shumë investime private dhe publike në të gjithë Evropën./Periskopi/

 

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending