Connect with us

Lajme

Macron: Bashkëpunimi me Rusinë ka ndryshuar

Published

on

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron tha sot se bisedimet me presidentin rus Vladimir Putin në Versajë më 29 maj kanë ndihmuar që Rusia dhe Franca të bëjnë përparim në lidhje me Sirinë.

“Bashkëpunimi mes shërbimeve tona të veçanta në terren është ngritur në një nivel krejtësisht të ndryshëm në krahasim me periudhën e mëparshme”, ka thënë Macron në një intervistë për gazetën franceze “Journal du Dimanche”, transmeton Periskopi.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending