Connect with us

Lajme

Lutfi Haziri thotë se dy të infektuar nga Gjilani kanë qenë punëtorë në Bondsteel

Published

on

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, në një shkrim në Facebook ka treguar se prej tre të prekurve në komunën e Gjilanit, dy janë punëtorë në kampin Bondsteel, ndërsa rasti në fshatin Lladovë është bashkëshortja e një personi të prekur më herët.

‘’Pas mostrave të marra nga Insitituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike, edhe tre raste të reja janë konfirmuar me Covid19 në Gjilan, derisa shtatë persona kanë rezultuar negativë.’’, shkruan Haziri.

‘’Bëhet fjalë për dy bashkëqytetarë që punojnë në Bonsteel Camp, ndërkaq rasti tjetër është bashkëshortja e N.I. Pra, dy raste nga qyteti dhe tjetri nga Lladova. Lajmi i mirë është se prej 21 rasteve nga numri total, 14 trajtohen të shëruar plotësisht, derisa shtatë janë me infeksion.’’, shton ai.

Ai kërkon nga qytetarët që të rrijnë në shtëpitë e tyre pasi që po luftohet me një virus të panjohur.

‘’Ne po luftojmë me të panjohurën. Mos i rrezikon fëmijët, familjen, lagjen e qytetin tuaj. rriNshpi’’

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending