Connect with us

Lajme

Luma: Astriti u shndërrua në tragjedi derisa ishte në duar të pushtetit

Ernet Luma thotë se për vdekjen e Astrit Deharit ka një hierarki përgjegjësie.

Published

on

 

Në një postim në Facebook, ai thotë se ministri i Shëndetësisë, ai i Brendshëm dhe i Drejtëisë duhet të japin dorëheqje.

Postimi i plotë:

Teorikisht, logjikisht dhe matematikisht, sipas te gjitha mbledhje/zbritjeve dhe, konform krejt ekuacioneve te mundshme (me te njohura dhe te panjohura), pushteti/qeveria, edhe nese s’ka qene kreatore e tragjedise se Prizrenit, ajo eshte pergjegjese sepse e ka neglizhuar rastin.
Pra, e ka toleruar tragjedine brenda burgut, ne duar te te cilit ka qene nje djale i ri i Kosoves.
Ketu implikohen, direkt, Shendetesia, Rendi dhe Drejtesia.
Pas çfaredo perfundimi, qe te tre keta ministra duhet dhene doreheqje dhe, me pas, duhet hetuar pergjegjesia ne hierarki.
Astrit (Avni) Dehari eshte shnderruar ne tragjedi derisa ishte ne duar te pushtetit.
Imagjinojeni, po te ishte Astriti Zvezdan, çka kish me ndodhe, krejt, kendejpari dhe deri ne Kombet e Bashkuara!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending