Connect with us

Lajme

Lule, lotë e qirinj në sheshin “Skëndërbe” për Astrit Deharin

Për të shprehur dhembjen dhe pikëllimin për vdekjen e aktivistit Astrit Dehari, i cili ndërroi jetë të shtunën, Lëvizja Vetëvendosje dhe qytetarë të shumtë janë duke bërë homazhe në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë.

Published

on

Homazhe kanë bërë edhe kryetari i VV-së, Visar Ymeri, nënkryetarja e Kuvendit nga Lëivzja Vetëvendosje, Aida DërgutI, deputeti Smajl Kurteshi, deputeti e kryetari i GP të VV-së, Glauk Konjufca si dhe aktivistë e qytetarë të tjerë që janë tronditur nga vdekja e Deharit, raporton Periskopi.

Disa nga të pranishmit në shesh janë tradhtuar nga lotët për shkak të dhembjes që ndjejnë me vdekjen e aktivistit politik Dehari.

Aty po vendosen lule e po ndezen qirinj. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending