Connect with us

Lajme

Luftë për Bazajn, sërish anulohet vendimi i KQZ-së për decertifikim nga gara për Drenasin (Dokument)

Për të dytën herë Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP) e ka anuluar vendimin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) për decertifikimin e Naim Bazajt nga lista për kryetar të Drenasit në zgjedhjet 4 dhjetorit në këtë komunë.

Published

on

Vendimi i PZAP sërish vjen pas apelimit të Nismës për Kosovën, raporton Periskopi.

Pas vendimit të parë të PZAP-it për decertifikimin e Bazajt, KQZ-ja kundërligjshëm e decertifikoi sërish kandidatin Bazajn, i cili, fillimisht,  i revoltuar me partinë e tij doli si kandidat i pavarur. Por, gjërat ndryshuan kur Veseli diskutoi me Bazajnë, raporton Periskopi.

U raportua se Bazajt iu premtua një pozitë pune në mënyrë që ai të heq dorë nga gara dhe t’i hapë rrugë Ramiz Lladrovcit, i cili është kandidati zyrtar i PDK-së për kryetar të Drenasit. /Periskopi/

pzap

asd pzapsss pzap3 pzap1

pzassds

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending