Connect with us

Sporti

Lubonja: Më paskan vjedhur dhe mua

Published

on

Pas publikimit të një video-skandali në emisionin “Të Paekspozuarit” në News 24, analisti Fatos Lubonja shpërthen në studio, për shkak se dyshon që edhe me votën e tij mund të ketë ndodhur e njëjta gjë.

Duke treguar se ka votuar për LIBRA-n e Blushit, Lubonja u shpreh: “Pasi shoh këto pamje ndjej keqardhje pasi mendoj ku ka përfunduar vota ime për Ben Blushin. Nëse do t’i kisha bërë një koment do ta shihja si ndjeshmëri për rrezikun që paraqesin këto parti që kanë kapur të gjitha pushtetet dhe nuk lënë asnjë forcë të re. PD është ngrënë. LSI është gati për tu ngrënë se kështu është kur vjedh votat e tjetrit. Kështu është kur kthehet në një sistem që të mos lejosh asnjë që të ngrihet” – tha Lubonja.

“Jam edhe unë me zotin Selami, Kjo video duhet të dërgohet në Prokurori. Tregohet se me këtë, forcat e mëdha po hanë edhe njëria-tjetrën. Kështu është kur vjedh votnë e tjetrit e pëson edhe vetë”,- shtoi ai.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending