Connect with us

Sporti

Lorik Cana tregon se ku do të jetë për Bajram

Published

on

Lorik Cana do të jetë në Kosovë për festën e Bajramit

Ish-kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, zakonisht festa të tilla i pret para familjes së gjerë në qytetin e tij në Gjakovë.

“Për Bajram do të ikni në Kosovë? Po, sigurisht që do të iki dhe do të bëj ndonjë kurban”, ka deklaruar Cana duke qeshur në emisionin “Chic”, përcjellë “Lajmi.net”.

Tashmë ai ka më shumë kohë të lirë, pasi që nuk është aktivizuar në ndonjë skuadër.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending