Connect with us

Sporti

Lorik Cana – Serbia: Flet për të pathënat e ndeshjes në Beograd (Video)

Published

on

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana ka rikthyer në kujtesë ndeshjen e tensionuar mes Shqipërisë dhe Serbisë, të para dy viteve në Beograd, ku u shpalos edhe flamuri “Autochthonous”

Momentin e rrahjes së serbit në fushën e blertë në ndeshjen në Beograd, Cana e ka quajtur si një reagim shumë spontan e natyral, transmeton koha.net.

Komentet i bëri në një ligjëratë që ka mbajtur për studentët e AAB-së.

Për më shumë shikoni videon nga minuta e 39, ku ish-kapiteni i Kombëtares Kuq e Zi e përshkruan me të pathëna atë që ndodhi në kryeqytetin e Serbisë:

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending