Connect with us

Lajme

Llapjani tenton të rrëmbejë dy meshkuj, i ndjekë me veturë

Published

on

Gjatë ditës së djeshme në Podujevë një person ka tentuar të kindapojë dy meshkuj, dhe t’i fusë në veturë me dhunë.

Rasti është lajmëruar nga një kalimtar rasti në polici, dhe me rastin po mirret edhe prokuroria në Prishtinë.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se një person i dyshuar dhe i panjohur me një veturë, ka tentuar të rrëmbejë dy viktimat meshkuj kosovarë.”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending