Connect with us

Sporti

Llapi-Trepça ’89 sot kryendeshja e Vala Superligës

Sot zhvillohen katër ndeshjet e fundit të javës së 15-të në kuadër të Vala Superligës.

Published

on

Lideri momental, Trepça ’89, zhvillon kryendeshjen e ditës kundër Llapit në udhëtim.

Ndërkohë, kampioni në fuqi i Kosovës, Feronikeli luan në udhëtim me Ferizajn.

Ndeshje interesante pritet të jetë edhe ajo mes Dritës dhe Lirisë, ndërsa Trepça luan kundër Hajvalisë në “Adem Jashari”. /Telegrafi/

Të gjitha ndeshjet e ditës fillojnë në ora 13:00.

Drita – Liria

B.Kosumi, J.Musolli, E.Zeqiri, T.Maloku

Trepça – Hajvalia

B.Gashi, F.Jakupi, B.Rama, I.Shuleta

Llapi – Trepça’89

G.Nuza, D.Preniqi, B.Morina, H.Hajdari

Ferizaj – Feronikeli

B.Jahmurataj, F.Sekiraça, R.Hyseni, L.Mustafa

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending