Connect with us

Sporti

Llapi në gara europiane?

Trajneri Tahir Batatina ka më shumë se një vit që thotë se me Llapin do të bëjë gara në Evropë. Është i bindur se këtij qëllimi do t’ia arrijë. Dhe, sinjalet janë të mira.

Published

on

Llapi po fiton ndeshje pas ndeshjeje, madje edhe kundër skuadrave më të forta, shkruan sot Koha Ditore.

“Jam i bindur se do të jemi në vendin e parë ose të dytin dhe do ta fitojmë Kupën”, shpreh optimizmin trajneri Batatina. Skuadra që e udhëheq, aktualisht është në pozitën e tretë me 32 pikë, dy më pak se liderja, Prishtina, dhe një më pak se Trepça ’89.

Rezultatet e arritura nga Llapi për trajnerin Batatina nuk janë befasuese. Thotë se janë arritur me punë të madhe në të gjitha aspektet. Shton se skuadra e tij është duke e bërë lojën më të bukur në Superligë.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending