Connect with us

Lajme

Lladrovcit e Zogajt për të parin e Drenasit, PDK-ja e heq nga loja Lladrovcin

Pas dorëheqjes së Nexhat Demaku nga pozita e kryetarit të Komunës së Drenasit, PDK-ja ende nuk është përcaktuar përfundimisht se kë do ta kandidoj në zgjedhjet e jashtëzakonshme për këtë komunë.

Published

on

 

Lajmi.net merr vesh se PDK-ja mbetet mes dy kandidatëve, Ramiz Lladroviqit dhe Bislim Zogajt.

Ramiz Lladrovci aktualisht është ambasador i Kosovës në Shqipëri, kurse Bislim Zogaj deputet në Kuvendin e Kosovës.

Sipas burimeve të lajmi.net, kandidatura e Naim Bazajt nuk vije në konsideratë, edhe pse ky i fundit është në një fushatë të gjerë për ta marrë nominimin e PDK-së si kandidat për të parin e Drenasit.

Zgjedhjet e jashtëzakonshme në Drenas ka gjasa të mbahen të dielën e parë të dhjetorit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending