Connect with us

Lajme

Lladrovci shpjegon “forca e bën fuqinë”, madje ka edhe shembuj

I pari i Drenasit, Ramiz Lladrovci në Rubikon të KTV-së shpjegoi pse e kishte thënë shprehjen “forca e bën fuqinë”.

Published

on

Ai potencoi se e dinte saktë çfarë po fliste. Tutje Lladrovci dha një shembull se si kjo aplikohet në praktikë.

Lladrovci pranon se edhe kjo thënie në emisionin “Rubikon” ia shtoi famën.

Lladrovci përmend vizitën në Shkodër si gjënë më të rëndësishme që i ka ndodhur. Ai thotë t’i kenë kërkuar shumica e tifozëve të bëjnë një fotografi me të.

“Më e rëndësishmja në jetën time ishte në Shkodër, në pedonalen e Shkodrës kishte mijëra tifozë që kishin ardhë me përcjell lojën dhe mund të them që shumica e tyre kanë kërkuar të fotografohen me mua”, ka thënë ai.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending