Connect with us

Sporti

Liverpooli zbulon fanellat e treta për sezonin 2017/18 (Foto/Video)

Published

on

Tashmë Liverpooli ka zbuluar edhe fanellat e treta për sezonin 2017/18.

 Ato janë të prodhuara dhe dizajnuara nga New Balance Football.

 

Ato janë ngjyrë të portokalltë me disa iniciale të vogla ngjyrë zezë.

Ndërsa prezantimi ka ndodhur në Hong Kong, pasi Reds janë në turneun e tyre veror.

Këto fanella janë pëlqyer menjëherë nga tifozët.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending