Connect with us

Sporti

Liverpooli ndalet në shtëpi (Video)

Liverpooli është ndalur në shtëpi.

Published

on

“The Reds” barazuan me ekipin e Bournemouthit, 2:2.

Mysafirët kaluan në epërsi në pjesën e parë me  Benik Afobe.

Gjtihsesi, vendësit përmbysën rezultatin me Philippe Coutinhon dhe Divock Origin.

Megjithatë, Joshua King shënoi në fund të ndeshjes për 2:2.

https://www.dailymotion.com/video/x5hd0sb_benilk-afobe-goal-hd-liverpool-0-1-bournemouth-05-04-2017-hd_sport

https://www.dailymotion.com/video/x5hd36f_philippe-coutinho-goal-hd-liverpool-1-1-bournemouth-05-04-2017-hd_sport

https://www.dailymotion.com/video/x5hd6ty_divock-origi-goal-liverpool-2-1-bournemouth-05-04-2017_sport

https://www.dailymotion.com/video/x5hd7s8_joshua-king-goal-hd-liverpool-2-2-bournemouth-05-04-2017-hd_sport

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending