Connect with us

Sporti

Liverpool fitore bindëse ndaj Derby County

Published

on

Liverpooli ka mposhtur Derby County si mysafir me rezultat 0:3 në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të Kupës EFL.

Golat për ‘the reds’ i shënuan Ragnar Klavan në minutën e 24, Philippe Coutinho në minutën e 50 dhe Divock Origi në minutën e 54.

Me këtë fitore skuadra nga Anfield Road kalon në raundin e 1/8 të Kupës EFL. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending