Connect with us

Sporti

Liverpool-Bournemouth, gol interesant (Video)

Liverpooli e ka barazuar rezultatin kundër Bournemouthit në ndeshjen e Ligës Premier që po zhvillohet në Anfield.

Published

on

Philippe Coutinho pranoi një top nga Roberto Firmino në zonë dhe realizoi (40′).

Mysafirët kaluan të parët në epërsi që në minutën e shtatë me golin e Benik Afobe.

Me këtë rezultat, Liverpooli do të mbetet në vend të tretë në tabelë.

https://www.dailymotion.com/video/x5hd37t_philippe-coutinho-goal-hd-liverpool-1-1-bournemouth-05-04-2017_sport

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending