Connect with us

Sporti

LIVE, PJESA E PARË: Chelsea – Liverpool 0-2. Të kuqtë po i turpërojnë të kaltërit në shtëpi

Published

on

Sapo përfundoi pjesa e parë e derbit Chelsea – Liverpool. Të kuqtë e udhëhequr nga Klopp, i kanë shënuar dy gola me anë të Dejan Lovren dhe Jordan Henderson.

Por veç kësaj epërsie, ata janë shumë më të mirë se Chelsea. Po thurrin aksione shumë më të rrezikshme ndërkohë që sulmi i Chelseat duket inekzistent.

Megjithatë duhet pritur edhe pjesën e dytë. Siç po shkojnë punët, pritet një debakël. Prapseprapë, topi mbetet i rrumbullakët.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending