Connect with us

Sporti

Lista e Italisë, nuk do ta besoni se kush mungon

Kombëtarja italiane e futbollit ka publikuar listën për sfidën ndaj Lichtensteinit të vlefshme për grupin ku bën pjesë edhe kombëtarja jonë si dhe për miqësoren ndaj Gjermanisë.

Published

on

Trajneri Ventura ka bërë disa përzgjedhje të guximshme duke parë që nuk ka grumbulluar sërish Balotellin që po kalon nëpër një formë të lartë në Francë dhe ka marrë me vete Zazan, Eder apo Gabiadinin që po kalojnë një moment të vështirë.

Listën e plotë mund ta shihni në foton më poshtë:

italia

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending