Connect with us

Lajme

Limaj thotë se zgjidhja e vetme janë zgjedhjet

Published

on

Kreu i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, ka shprehur bindjen se vetëm zgjedhjet janë zgjidhje për të dalë nga kriza.

Ai, në TV21 ka thënë se Nisma dhe AAK ka bërë protesta masive më herët dhe se është dhënë mesazhi i duhur.

“Protesta ka një arsye. Ato organizuar për të sensibilizuar opinionin për një temë të caktuar. Protesta kemi bërë edhe në të kaluarën, kemi pas bile protesta masive. E vetmja zgjidhje janë zgjedhjet e parakohshme dhe këto do të tregoheshin me vota të qytetarëve. Opinioni ka qenë mjaft i njoftuar me problemet për demarkacionin dhe kështu janë organizuar edhe protesta”, ka thënë Limaj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending