Limaj sërish akuza ndaj KQZ’së: Gjithë  e keni shkel ligjin, tash ka ankesë, tash ka zhurmë

Periskopi.com Lajme

Kreu i Nismës Social Demokrate, Fatmir Limaj sonte në Rubikon ka vazhduar me akuza ndaj KQZ’së se në vazhdimësi kanë shkelur ligjin, transmeton Periskopi.

Limaj ka thënë se tek tahs po ngritët zëri rreth shkeljeve të tyre.

‘’Kanë qenë në alarm, jo nga frika por nga ajo se mos po zbulohet krejt kjo cka kanëi bërë, mos mbajtja  e mbledhjeve, mos marrja e vendimeve dhe në fund trafikimi i paketave nga Serbia’’

‘’Gjithë  e keni shkel ligjin, tash ka ankesë, tash ka zhurmë. Sepse kështu devijoni vullnetin e qytetarëve të Kosovës. Prandaj është kjo zhurmë e madhe. Në mënyrë kritike mund të mos e cojë deri në fund vullnetin e gjithë këtyre njerëzve. Arsyetimi është që gjithë e keni shkelë ligjin’’/PERISKOPI/

 

 

Shpërndaje në: